مهمترین مزایای تامین مالی جمعی

همواره فعالیت ها فرهنگی و علمی در جذب سرمایه و تامین مالی با مشکلاتی روبه‌رو هستند. و این موضوع در انجام این فعالیت ها مشکلات فراوانی ایجاد می کند. باتوجه به شرایط بودجه های فرهنگی، تامین مالی جمعی یکی از روش های موثر برای جذب سرمایه برای فعالیت های فرهنگی است. در این نوشته به بخشی از مزیت های این نوع تامین پرداخته شده است.

در پلتفرم‌های تامین مالی جمعی امکان دسترسی به تعداد بیشتری از سرمایه‌گذارها و خیرین  وجود دارد علاوه بر این با طریق انتشار اطلاعات کسب‌وکار در پلتفرم‌های تامین مالی و استفاده از شبکه‌های بازاریابی آن، به‌نحوی علاوه‌بر تامین مالی، بازاریابی آن را نیز انجام می‌شود

 

مزایای تامین مالی جمعی

تامین مالی جمعی یک حرکت اجتماعی است. مشارکت در آنها  هم‌زمان با سودآوری ، اثر ملموسی نیز بر اقتصاد فرهنگ و هنر جامعه گذاشته می‌شود.

سرعت در تامین منابع مالی و حذف شدن مراحل بانکی برای اخذ وام

نقش آفرینی مردم در حفاظت و توسعه میراث فرهنگی و گردشگری بیشتر می شود.

فعالیت های که اقدام به تامین مالی می کنند در این روش اعتبارسنجی می شوند

در فرآیند انجام پروژه ها صرفه جویی در زمان و افزایش کارایی را شاهد خواهیم بود

اطلاع رسانی در مورد کسب ‌و کار در پلتفرم ‌های تامین مالی و استفاده از شبکه‌های بازاریابی آنها برای بازاریابی کسب و کارهای نوپا

روش نسبتا ارزان برای تامین و افزایش سرمایه است

میراث من در تلاش است با رویکرد جلب مشارکت های اجتماعی، حفاظت از میراث فرهنگی را در جامعه نهادینه نماید. تا اهمیت حفظ و پاسداری از تمدن و تاریخ را به همگان بشناساند، حفظ و نگهداری از میراث فرهنگی موجب توسعه گردشگری،حفظ هویت و صلح و وفاق ملی می شود که باید در خصوص حفظ ، مرمت و صیانت از بناهای تاریخی یک مسئولیت اجتماعی شکل گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم