لطفا قبل از استفاده از پلتفرم میراث من قوانین استفاده از سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش های این وب سایت به منزله پذیرش این توافق نامه است

قوانین پلتفرم میراث من

الف : تعاریف

  • میراث من: سامانه میراث من مبتنی بر روشی نوین در تأمین مالی که در اصلاح کراودفاندینگ (Crowd Funding) نامیده می­ شود بنیان نهاده شده است.
  • تأمین مالی جمعی: تامین مالی جمعی یا کراود فاندینگ (Crowdfunding)، یکی از روش‌های جذب سرمایه برای حمایت از طرح‌ها و ایده‌ها است.
  •    میراث یار : کسی که برای اجرای یک پروژه کمک مالی انجام می دهد.
  •    میراث بان: مجری پروژه­ های میراث فرهنگی و گردشگری است که دارای صلاحیت­ های فنی و علمی مورد تأیید وزارت میراث فرهنگی بوده و به منظور تأمین مالی جمعی، به میراث من مراجعه می­ نماید.
  •  

ب : شرایط عمومی

 قوانین و مقررات جهت حفظ حقوق کاربران میراث من در نظر گرفته شده و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و فعالیت در این سایت به معنای توافق کامل با آن می‌باشد.

1- تمامی معاملات انجام شده در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.

2- کلیه فعالیتهای انجام شده بر روی میراث من و مشخصات مشترکین نظیر IPو غیره در سرورهای میراث من  ذخیره می شود و هرگونه فعالیت سودجویانه، خرابکارانه و غیر عرف در این سامانه از طریق مراجع قضایی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.

3- هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد.

4- داشتن شرایط قانونی انجام معاملات و تصرف در اموال و حقوق مالی و نیز دارا بودن حداقل 18 سال تمام شمسی برای ثبت و مشارکت  در پروژه ها ضروری است.

5- تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به پروژه­ها طبق قوانین جاری کشور به صاحب اثر تعلق دارد.

6- عضویت در این وب سایت کاملا رایگان است.

ج:  ضوابط و شرایط ثبت و مشارکت در پروژه ها

1. تمامی تعاملات میراث من با شما به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. لذا، کلیه‌ ایمیل‌های ارسالی و دریافتی به آدرس info@Miraseman.com، دارای اعتبار رسمی هستند.

2. میراث بانان  بایستی مجوز رسمی و قانونی برای اجرای پروژه‌های پیشنهادی خود را اخذ نموده باشد.

3. .در صورت بروز شرایط استثنایی (قانون فورس ماژور)، میراث من مجاز است، پروژه‌های منتشر شده را به‌روز نماید. 

4. پس از بارگذاری یک پروژه در وب‌سایت، امکان هیچ‌گونه تغییری در زمان‌بندی و مبلغ آن وجود ندارد.

5. میراث بان در طی اجرای پروژه موظف به ارائه‌ گزارش پیشرفت پروژه در بازه‌های زمانی منظم است و پس از پایان اجرای پروژه نیز، وظیفه دارد طی دو هفته گزارش اجرای آن را به میراث من ارائه کند. میراث من متعهد می‌شود گزارش‌های دریافت شده از میراث بانان را در اسرع وقت به اطلاع مخاطبین سامانه برساند. به همین منظور میراث من نمایندگانی را به عنوان سفیر انتخاب می­ نماید که جهت تهیه و تدوین گزارش میدانی از میزان پیشرفت پروژه­ها  به میراث­بان معرفی نماید. هماهنگی و اطلاعات قابل انتشار با هماهنگی میراث­بان صورت می­ گیرد. 

6. میراث بانان به میراث من نسبت به ارائه اطلاعاتی که از هر جهت صحیح و در کلیه‌ مراجع رسمی قابل دفاع باشد، متعهد هستند و مبالغ جمع‌آوری شده را فقط در موارد ذکر شده صرف خواهند کرد. هرگونه مغایرتی در این خصوص بر عهده‌ ایشان است. در این موارد مسئولیتی بر عهده‌ میراث من نیست ولی ما به نمایندگی از حامیان پروژه این موارد را از مجریان پیگیری می‌کنیم و به اطلاع آن ها می‌رسانیم

7. میراث من صحت پروژه‌های منتشر شده و میراث بانان آنها را بررسی می‌کند و در هر زمان در صورت کشف مغایرت یا تخلف از شرایط لازم برای مجری و پروژه، مجاز به تعلیق به مدت محدود یا ناتمام گذاشتن پروژه است. در این صورت با مبالغ جمع‌آوری شده همانند پروژه‌ لغو شده برخورد می‌شود.

8. حمایت انجام شده در مورد هر پروژه­ای مختص همان پروژه است لذا قابلیت بکارگیری منابع مالی مذکور در موارد دیگر ممنوع می­باشد. همچنین در صورتی که حمایت از یک پروژه ثبت شده در مدت زمان قانونی صورت نگیرد آنگاه مبالغ جمع­آوری شده به حساب اعلامی میراث­یارها عودت داده می­شود و یا اینکه به صلاحدید و تأیید آن­ها می­توان این مبالغ را با ذکر جزئیات در پروژه­های دیگر مورد استفاده قرار داد.

9. تمامی ورود و خروج وجوه در میراث من از طریق درگاه‌های پرداخت معتبر داخلی (شامل بانک‌ها و موسسات اعتباری غیر بانکی دارای مجوز) یا خارجی انجام می‌شود.

10. اسامی و مبالغ اهدایی اشخاص حقیقی و حقوقی جزء حریم خصوصی آن ها و جنبه محرمانگی دارد ولی هر حامی که مایل باشد این اطلاعات به شکل مشخص در سامانه قابل مشاهده می شودو در غیر اینصورت به شکل ناشناس قرار می گیرد.

11. انصراف میراث­بان در هر مرحله­ای از پیش اجرا (مرحله بارگذاری پروژه در سامانه، حین کسب حمایت، پیش از آغاز اجرای پروژه)، بایستی طی 3 روز عادی از زمان اعلام انصراف وی (که به شکل شفاهی یا کتبی است)، به شکل مکتوب و با ذکر علت آن به اطلاع مدیریت سامانه برساند تا به این وسیله موضوع به اطلاع عموم حمایت­کنندگان رسانده شود

12. اگر پس از دریافت حمایت جذب شده میراث بان تصمیم به انصراف بگیرد، لازم است که کتباً و با ذکر علت لغو میراث من را مطلع کند و نهایتاً طی 10 روز کاری کل سرمایه جمع آوری شده را به حساب میراث من واریز نماید. در غیر این صورت مراتب از مراجع قانونی پی‌گیری خواهد شد.

13. میراث بان موظف است جهت تضمین تعهدات دو برابر سرمایه ی جمع آوری شده، در قالب سفته به میراث من تحویل دهد. به مجرد ارائه صورت وضعیت نهایی سفته های مذکور به وی عودت داده شود.

حفظ حریم خصوصی

میراث من  با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای فرآیند مشارکت، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

کاربران میراث من  برای استفاده از خدمات سامانه لازم است اطلاعات شخصی‌شان از قبیل نام، ایمیل، شماره تماس ارائه دهند.

در بازدید از وب‌سایت ممکن است اطلاعات غیر‌ شخصی بازدیدکنندگان: نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام شده در وب سایت و نتایج انتخاب‌شده،اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر جمع‌آوری شوداین اطلاعات تنها توسط میراث من  استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد. 

میراث من  اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم