راهنما برای میراث یارها

مشارکت در پروژه های میراث من

میراث یار (حامی) :کسی که برای اجرای یک پروژه، کمک مالی انجام می دهد. 

نحوه حمایت مالی :

برای حمایت مالی پروژه های مورد علاقه، با ورود به بخش پروژه ها با انتخاب پروژه های ثبت شده می توانید فرآیند پرداخت آنلاین جهت حمایت مالی خود را انجام دهید.

چگونه در یک پروژه مشارکت کنیم؟

برای این کار کافی است در صفحه پروژه مورد نظر، بر روی دکمه “حمایت می‌کنم” کلیک کنید. با کلیک بر روی این دکمه،‌ به صورت گام به گام هدایت می‌شوید.

آیا در صورت موفقیت پروژه‌ای که من در آن مشارکت کرده‌ام، به من اطلاع‌رسانی می‌شود؟

با پایان یافتن موفق یا ناموفق هر پروژه، ما نتیجه را از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) به شما اطلاع می‌دهیم.

 اگر در مورد پروژه‌ای سوال داشتم، چه کار باید کرد؟

در صفحه مجریان پروژه‌ها، اطلاعات تماس آن‌ها قرار داده شده است. می‌توانید سوالات خود را مستقیما از مجری پروژه مورد نظر خود بپرسید و یا اینکه از مجاری ارتباطی معرفی شده از سوی سامانه اقدام نمائید.

آیا می‌توان مشارکت خود را پس گرفت؟

خیر، امکان پس گرفتن مشارکت وجود ندارد چرا که وضعیت پروژه را تحت تأثیر قرار خواهد داد. مسئولیت پرداخت‌ها متوجه کاربر است. پیش از پرداخت، از درستی پروژه و مبلغ مشارکت اطمینان حاصل فرمائید.

 آیا مشارکت کنندگان مالک یا سهامدار پروژه‌ها می‌شوند؟

خیر. مدل تأمین مالی میراث من «اهداء» است و کاربران مبلغ دلخواه خود را بدون انتظار بازگشت به صورت مشارکتی، برای اجرای پروژه اهدا می‌کنند. تمام مالکیت پروژه‌ها و کار انجام شده به صاحب اثر تعلق دارد.

چه کسی مسئول اجرای تعهدات مربوط به پروژه‌هاست؟

مسئولیت اجرای پروژه‌ها مطابق با تعریف ارائه شده، بر عهده میراث بان (مجری) پروژه است. تیم میراث من پروژه را به منظور تطابق کامل با  دستورالعمل‌ها بررسی می‌کند.

چگونه از روند اجرای یک پروژه مطلع شویم؟

گزارش هر پروژه در بخش «مجله» در صفحه همان پروژه منتشر خواهد شد و اطلاعات مفیدی را از روند اجرای پروژه و نتیجه آن در اختیار شما خواهد گذاشت.

چرا افراد از پروژه‌ها حمایت می‌کنند؟

بعضی افراد از پروژه‌های دوستان‌شان حمایت می‌کنند. برخی به دنبال ادای مسئولیت اجتماعی خود هستند. برخی دیگر تمایل دارند از انسان های مورد تحسینشان حمایت کنند و بسیاری باور دارند که مشارکت در یک پروژه بسیار فراتر از حمایت مالی آن‌ها است: کمک به ایجاد محصولات، خدمات و محتوایی که تنها با حمایت آن‌ها، وجود خواهند داشت.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم